Door gebruik te blijven maken van deze website, geef je toestemming voor het plaatsen van cookies bij bezoek aan onze website.

Receptie

Openingsuren
Elke werkdag van 07.45u tot 12.00u en van 13.00u tot 18.00u.
Elke 1ste en 3de Zaterdag van de maand van 9u tot 12u.

Contact
Afspraak voor onderhoud, herstellingen, pech en vervangwagens:
09/252.11.20
receptie@derocker.be

Werkplaats

Openingsuren
Elke werkdag van 08.00u tot 12.00u en van 13.00u tot 17.00u.
Elke 1ste en 3de Zaterdag van de maand van 9u tot 12u.

Contactpersoon (via receptie)
Voor technische bijstand:
Pauwels Jurgen: tech-support@derocker.be
Dossche Dominique: dominiqued@derocker.be

Magazijn

Openingsuren
Elke werkdag van 08.00u tot 12.00u en van 13.00u tot 17.00u.
Elke 1ste en 3de Zaterdag van de maand van 9u tot 12u.

Contactpersonen
Tollenaere Bart: 09/272.62.81
bart.magazijn@derocker.be of magazijn@derocker.be
Fiers Kristof: 09/272.62.96
kristof.magazijn@derocker.be

Naverkoop

Contactpersoon
Voor koetswerkherstellingen, bestekken, waarborgen en customer-care.
Van der Heyden Piet: 09/272 62 88
piet.directie@derocker.be
Dominique Dossche: 09/272.62.83
Dominiqued@derocker.be

Verkoop

Openingsuren
Elke werkdag van 10.00u tot 12.00u en van 13.30u tot 19.00u.
zaterdag: van 10.00u tot 12.00u en van 14.00u tot 17.00u
Algemeen: verkoop@derocker.be

Contactpersonen
Administratie nieuwe wagens:
Stevens Anja: 09/272.62.84
anja.verkoop@derocker.be

Verkoopsverantwoordelijke:
Claeys Wim: 09/272.62.99
wim.verkoop@derocker.be

Verkoopsteam Alfa Romeo, Fiat, Fiat Bedrijfsvoertuigen:
Claeys Wim: 09/272.62.99
Jan Venneman: 09/272.62.89
jan.verkoop@derocker.be
Tom de Kegel: 09/272.62.82
tom.verkoop@derocker.be

Garanties

Dominique Dossche: 09/272.62.83
E-mail: dominique.waarborg@derocker.be

Financieel

Contactpersoon
Boekhouding: Lyssens Kurt: 09/272.62.85
kurt.boekhouding@derocker.be

Directie

Zaakvoerders
Henri en Denise Ponnet- De Rocker: denise.directie@derocker.be
Davy Ponnet: davy.directie@derocker.be

Contactpersoon:
After Sales & Personeel:
Van der Heyden Piet: 09/272.62.88
piet.directie@derocker.be
Sales & Marketing:
Claeys Wim: 09/272 62 99
wim.verkoop@derocker.be

Wegbijstand voor wagens onder garantie

FIAT
02/286.31.31

ALFA ROMEO
02/286.31.32

LANCIA
02/286.31.33

ALGEMEEN
0800/55.111

Contactgegevens

Garage De Rocker bvba
Brusselsesteenweg 89-91
9230 Wetteren
T 09/252.11.20
verkoop@derocker.be

 

Showroom

Dagelijks van 10u tot 12u en van 14u tot 19u.
Zaterdag tot 17u. (Of na afspraak)

Atelier

Dagelijks van 8u tot 12u en van 13u tot 17u.
Elke 1ste en 3de Zaterdag van de maand van 9u tot 12u.

Onderhoud aanvragen