Door gebruik te blijven maken van deze website, geef je toestemming voor het plaatsen van cookies bij bezoek aan onze website.

Receptie

Openingsuren
Elke werkdag van 08.00u tot 12.00u en van 13.00u tot 18.00u.
Elke 1ste en 3de zaterdag van de maand van 8.30u tot 12u.

Contact
Afspraak voor onderhoud, herstellingen, pech en vervangwagens:
09 252 11 20
receptie@derocker.be

Werkplaats

Openingsuren
Elke werkdag van 08.00u tot 12.00u en van 13.00u tot 17.00u (vrijdag tot 16.15u)
Elke 1ste en 3de zaterdag van de maand van 8.30u tot 12u.

Contactpersoon (via receptie)
Voor technische bijstand:
Pauwels Jurgen: tech-support@derocker.be

Magazijn

Openingsuren
Elke werkdag van 08.00u tot 12.00u en van 13.00u tot 17.00u.
Elke 1ste en 3de zaterdag van de maand van 8.30u tot 12u.
magazijn@derocker.be

Contactpersonen
Tollenaere Bart: 09 272 62 88
bart.tollenaere@derocker.be
Fiers Kristof: 09 272 62 87
kristof.fiers@derocker.be

Naverkoop

Contactpersoon
Voor koetswerkherstellingen, bestekken, waarborgen en customer-care.
Van der Heyden Piet: 09 272 62 98
piet.vanderheyden@derocker.be

Verkoop

Openingsuren
Elke werkdag van 10.00u tot 12.00u en van 13.00u tot 19.00u.
Zaterdag: van 10.00u tot 17.00u
verkoop@derocker.be

Contactpersonen
Administratie nieuwe wagens:
Stevens Anja: 09 272 62 96
anja.stevens@derocker.be

Verkoopsverantwoordelijke:
Claeys Wim: 09 272 62 80
wim.claeys@derocker.be

Verkoopsteam Alfa Romeo, Jeep, Fiat, Fiat Bedrijfsvoertuigen:
Claeys Wim: 09 272 62 80
Jan Venneman: 09 272 62 81
jan.venneman@derocker.be
Tom de Kegel: 09 272 62 82
tom.dekegel@derocker.be
Jan Goossens : 09 272 62 83
jan.goossens@derocker.be

Garanties

Robbe Matthijs: 09 272 62 93
E-mail: robbe.matthys@derocker.be

Financieel

Contactpersoon
Boekhouding:
Lyssens Kurt: 09 272 62 97
kurt.lyssens@derocker.be
Lieve De Greef : 09 272 62 95
lieve.degreef@derocker.be

Directie

Zaakvoerder
Filip Steppe
Quality
Sylvie De Graeve

Contactpersoon:
After Sales :
Van der Heyden Piet: 09 272 62 98
piet.vanderheyden@derocker.be
Sales & Marketing :
Claeys Wim: 09 272 62 80
wim.claeys@derocker.be

Wegbijstand voor wagens onder garantie

 

FIAT
02 286 31 31

 

ALFA ROMEO
02 286 31 32

 

 

LANCIA
02 286 31 33

 

 

ALGEMEEN
0800 55 111

 

Contactgegevens

Garage De Rocker bvba
Brusselsesteenweg 89-91
9230 Wetteren
T 09 252 11 20
verkoop@derocker.be

 

Showroom

 

Dagelijks van 10u tot 12u en van 13u tot 19u.
Zaterdag doorlopend van 10u tot 17u. (Of na afspraak)

 

Atelier

Dagelijks van 8u tot 12u en van 13u tot 17u (vrijdag tot 16.15u). Afhaling van de wagen mogelijk tot 18u.    
Elke 1ste en 3de Zaterdag van de maand van 8.30u tot 12u. Onderhoud aanvragen